Twenty Ten - en to pl translation catalogue (80 entries)

en: Not Found
pl: Nie znaleziono

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
pl: Przepraszamy, ale strona, której szukasz, nie mogła zostać znaleziona. Być może uda Ci się ją wyszukać?

en: Daily Archives: <span>%s</span>
pl: Dzienne archiwum: <span>%s</span>

en: Monthly Archives: <span>%s</span>
pl: Miesięczne archiwum: <span>%s</span>

en: Yearly Archives: <span>%s</span>
pl: Roczne archiwum: <span>%s</span>

en: Blog Archives
pl: Archiwa blogu

en: Author Archives: %s
pl: Archiwum autora: %s

en: About %s
pl: Informacje o %s

en: Category Archives: %s
pl: Archiwum kategorii: %s

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
pl: Ten wpis jest chroniony hasłem. Wprowadź hasło, aby zobaczyć komentarze do niego.

en: One Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
pl[0]: Jedna odpowiedź na &#8222;%2$s&#8221;
pl[1]: %1$s odpowiedzi na &#8222;%2$s&#8221;
pl[2]: %1$s odpowiedzi na &#8222;%2$s&#8221;

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
pl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starsze komentarze

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Nowsze komentarze <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
pl: Możliwość komentowania jest wyłączona.

en: Semantic Personal Publishing Platform
pl: Semantyczną, osobistą platformę publikacyjną

en: Proudly powered by %s.
pl: Dumnie wspierane przez WordPressa.

en: Primary Navigation
pl: Główne menu nawigacyjne

en: Berries
pl: Jagody

en: Cherry Blossoms
pl: Kwitnąca wiśnia

en: Concave
pl: Soczewka

en: Fern
pl: Paproć

en: Forest Floor
pl: Runo leśne

en: Inkwell
pl: Kałamarz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Sunset
pl: Zachód słońca

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Czytaj dalej <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: %s <span class="says">says:</span>
pl: %s <span class="says">pisze:</span>

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na moderację.

en: %1$s at %2$s
pl: %1$s o %2$s

en: (Edit)
pl: (Edytuj)

en: Primary Widget Area
pl: Pierwszy obszar dla widgetów

en: The primary widget area
pl: Pierwszy obszar dla widgetów

en: Secondary Widget Area
pl: Drugi obszar dla widgetów

en: The secondary widget area
pl: Drugi obszar dla widgetów

en: First Footer Widget Area
pl: Pierwszy obszar dla widgetów w stopce

en: The first footer widget area
pl: Pierwszy obszar dla widgetów w stopce

en: Second Footer Widget Area
pl: Drugi obszar dla widgetów w stopce

en: The second footer widget area
pl: Drugi obszar dla widgetów w stopce

en: Third Footer Widget Area
pl: Trzeci obszar dla widgetów w stopce

en: The third footer widget area
pl: Trzeci obszar dla widgetów w stopce

en: Fourth Footer Widget Area
pl: Czwarty obszar dla widgetów w stopce

en: The fourth footer widget area
pl: Czwarty obszar dla widgetów w stopce

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
pl: <span class="%1$s">Opublikowano</span> %2$s, <span class="meta-sep">autor:</span> %3$s

en: View all posts by %s
pl: Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest %s

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
pl: Ten wpis został opublikowany w kategorii %1$s i oznaczony tagami %2$s. Dodaj zakładkę do <a href="%3$s" title="Bezpośredni odnośnik do %4$s" rel="bookmark">bezpośredniego odnośnika</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
pl: Ten wpis został opublikowany w kategorii %1$s. Dodaj zakładkę do <a href="%3$s" title="Bezpośredni odnośnik do %4$s" rel="bookmark">bezpośredniego odnośnika</a>.

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
pl: Dodaj zakładkę do <a href="%3$s" title="Bezpośredni odnośnik do %4$s" rel="bookmark">bezpośredniego odnośnika</a>.

en: Page %s
pl: Strona %s.

en: Skip to content
pl: Przeskocz do treści

en: Return to %s
pl: Powróć do %s

en: <span class="%1$s">By</span> %2$s
pl: <span class="%1$s">Autor:</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Published</span> %2$s
pl: <span class="%1$s">Opublikowano</span> %2$s

en: Full size is %s pixels
pl: Rozmiar oryginału: %s pikseli

en: Link to full-size image
pl: Odnośnik do pełnowymiarowego obrazka

en: Edit
pl: Edytuj

en: Pages:
pl: Strony:

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
pl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starsze wpisy

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Nowsze wpisy <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
pl: Przepraszamy, ale nie znaleziono żadnych elementów w wybranym archiwum. Być może wyszukiwanie pomoże odnaleźć pokrewny wpis.

[ctx: gallery category slug]
en: gallery
pl: galeria

en: Permalink to %s
pl: Bezpośredni odnośnik do %s

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
pl[0]: Ta galeria zawiera <a %1$s>%2$s zdjęcie</a>.
pl[1]: Ta galeria zawiera <a %1$s>%2$s zdjęcia</a>.
pl[2]: Ta galeria zawiera <a %1$s>%2$s zdjęć</a>.

en: View Galleries
pl: Zobacz galerie

en: More Galleries
pl: Więcej galerii

en: View posts in the Gallery category
pl: Zobacz wpisy z kategorii &#8222;Galeria&#8221;

en: Leave a comment
pl: Skomentuj

en: 1 Comment
pl: 1 komentarz

en: % Comments
pl: % komentarzy

[ctx: asides category slug]
en: asides
pl: na marginesie

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
pl: <span class="%1$s">Opublikowano</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
pl: <span class="%1$s">Otagowano</span> %2$s

en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla zapytania &#8222;%s&#8221;

en: Nothing Found
pl: Niczego nie znaleziono

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
pl: Przepraszamy, ale nic nie zostało dopasowane do Twoich kryteriów wyszukiwania. Proszę spróbować ponownie, korzystając z innych słów kluczowych.

en: Archives
pl: Archiwa

en: Tag Archives: %s
pl: Archiwa tagu: %s

en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
pl: Motyw 2010 dla WordPressa jest stylowy, prosty, czytelny i można go spersonalizować -- uczyń go własnym przy pomocy własnego menu, obrazka nagłówka i własnego tła. &#8222;Twenty Ten&#8221; oferuje sześć obszarów, w których można umieścić widgety (dwa panele boczne oraz cztery obszary w stopce) oraz funkcję ikon wpisów (w postaci miniaturek dla wpisów z galeriami oraz własnych nagłówków dla wpisów i stron). Zawiera on arkusze stylu dla druku oraz wizualnego edytora w panelu administracyjnym, specjalne style dla wpisów umieszczanych w kategoriach "Na marginesie" oraz "Galeria" i umożliwia uzyskanie jednokolumnowego układu strony poprzez ukrycie panelu bocznego.

en: the WordPress team
pl: zespół WordPressa

en: One column, no sidebar
pl: Jedna kolumna, brak panelu bocznego
