Koncert Kolęd w Kościele w Wójcicach

Ostatni tydzień stycznia obfitował w Wójcicach w wydarzenia kulturalne. W minioną niedzielę mieszkańcy mieli możliwość wysłuchania w świetlicy wiejskiej koncertu kolęd w wykonaniu chóru góralskiego z Milówki, natomiast w niedzielę 2. lutego po mszy świętej o godz. 10.00, w Święto Ofiarowania Pańskiego, tutejszy Zespół Śpiewaczy Dorosłych z Wójcic wystąpił w kościele parafialnym z koncertem kolęd, kończącym okres śpiewania pieśni Bożonarodzeniowych. Zespół, pod kierunkiem pani dyrygent wykonał kolędy i pastorałki polskie, a ma już w planach nowy repertuar na okres wielkopostny oraz nawiązujący do tradycji religijnych i uroczystości państwowych. Panie z Zespołu zapraszają wszystkich chętnych, mieszkańców Wójcic, ale i pobliskich miejscowości, do włączenia się w tą piękną przygodę wspólnego śpiewania podczas prób i podczas koncertów. Kto czuje w sobie choć trochę talentu, a przede wszystkim zapału niech czuje się zaproszony. Najbliższa próba w sobotę 8 lutego o godz. 17.00 w sali na plebanii.

Możliwość komentowania jest wyłączona.